Temat
:
[2 kolejka] WISŁA Kraków - Piast Gliwice,28 lipca poniedziałek godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
Od: 03.2012
Offline
#
97
28.07.2014, 21:20
wiesniak84
napisał(a):
Tak Boguski na DP bo zagral 15 minut na tej pozycji z beznadziejnym Piastem, ktory raz na 5 minut wychodzil z wlasnej polowy
Posłuchaj wypowiedzi Głowy po meczu
Żebyś się nie zdziwił, gdyby faktycznie tak było.
Mati_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mati_
Znajdź inne posty napisane przez Mati_