piotrek06 napisał(a):

Nie zgadzam sie, Zając zagrał przeciętnie ale głównie dla tego, że grał samolubnie a to wynika raczej z tego, że za wszelką cene chciał sie Smudzie pokazać a i tak stworzył dużo większe zagrożenie niż Boguski i Sarki przez cały mecz razem wzięci. Natomiast co do piłki meczowej, to jeśli Zając ja zepsuł to co Jankowski zrobił? gość który uważa się za napastnika nie trafił do pustej bramki
|
Zgadza się, Zając grał egoistycznie. Ale to dlatego, że mentalnie jest jeszcze juniorem. Głowa spuszczona w dół, patrzy na piłkę i nie zerka w pole karne.Ma nawyki z ligi juniorów, gdzie kiwał sobie gości jak chciał, wypuszczając za daleko piłkę, ale na tamtym poziomie nie było żadnej asekuracji, więc mu wychodziło. Teraz ma trudniej, brakuje mu doświadczenia. oczywiście nie twierdzę, że jest słaby, ale do takiego zawodnika nie można wymagać żeby ciągnął grę. Sory to nie będzie drugi Lewandowski. To inni mają ciągnąć grę. Niektórzy chcieliby więcej juniorów w składzie. Zrozumcie, że obecną chwilę obecną będą grać słabiej niż nasz pierwszy skład. A mecz z Piastem trzeba było wygrać, tutaj nie było miejsca na eksperymenty.