Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6966
Stary 28.07.2014, 20:57
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Telefonika dostaje jakis min 1000 karnetow od SA....
Nie dostaje, tylko płaci za nie praktycznie normalną cenę ( na A22 normalny przedłużenie kosztuje 315, wolna sprzedaż 335, a TF płaci 300zł). Nie siej fermentu... TF musi wydawać kasę na jakieś benefity, więc tu sytuacja jest idealna bo przynajmniej kasa zostaje w spółce...
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 28.07.2014 o godz. 21:29.
Odpowiedz cytując