MatMario napisał(a):

|
Telefonika dostaje jakis min 1000 karnetow od SA....
|
Nie dostaje, tylko płaci za nie praktycznie normalną cenę ( na A22 normalny przedłużenie kosztuje 315, wolna sprzedaż 335, a TF płaci 300zł). Nie siej fermentu... TF musi wydawać kasę na jakieś benefity, więc tu sytuacja jest idealna bo przynajmniej kasa zostaje w spółce...