Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 28.07.2014, 20:46
W grze Stilicia było widać, że nie chce podawać piłki, bo widzi, że nie wyjdzie to na dobre, przez co często holuje ją za długo. Uryga lewizna straszna, gra asekurancko i na alibi, potrzebuje kogoś do pary. Zając udowodnił, że ma dobry drybling, ale za mało gra zespołowo. Dudka z Głową to dobra para na ŚO, tyle, że Głowa dwa razy dziś zgubił piłkę w nogach napastnika, poza tym coraz bardziej widać u niego braki w mobilności. I następnym razem - jak już mamy męczyć tego Bogusia, to na DP, z Urygą, jako ten bardziej kreatywny. Fakt, że mogą go zjeść bardziej rośli napastnicy, jednak dziś udowodnił, że coś tak w odbiorze umie. Sarki zagrał piach, Zajączek zamiast niego następnym razem. No i wypadało by dać jeden mecz przymusowego odpoczynku Stiliciowi, żeby przestał tak gwiazdorzyć - tyle, że nie ma dla niego alternatywy, więc... lepiej, żeby grał. Z plusów dziś - Sadlok w ofensywie, zawsze coś podciągnął, coś wrzucił. Guła miał nieco więcej miejsca i pograł ładnie, dobrze podawał i świetnie strzelał, wraca do formy.
Odpowiedz cytując