Mati_ napisał(a):

|
3. Nie twierdzę, że Smuda nie robi błędów. Robi ich baardzo dużo. Spokojnie, zaraz dojda kontuzje, kartki. Młodzi wejdą.
|
No właśnie, już o tym pisałem:
Cytat:
|
nikt nie wymaga żeby młodzi dostawali po 90 minut ale przy naszych brakach kadrowych jakieś minuty MUSZĄ dostawać bo jak sie zaczną kontuzje i kartki to dopiero młodzi będą wprowadzani na miny wyobraź sobie ze Uryga wypada za kartki a Głowacki jest kontuzjowany( przyznasz ze realny scenariusz) wtedy taki Lech debiutuje w ekstraklasie od pierwszej minuty mając za plecami Czekaja i Dudkę( bo gdyby jeszcze Dudka wypadł to leżym i kwiczym) a to sie dopiero nazywa wprowadzenie na minę
|
Kiedy pojawią sie kartki i kontuzje na wprowadzanie młodych będzie za późno bo wtedy na ich barki spadnie odpowiedzialność za wyniki i pojawi sie dużo większa presja