Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.07.2014, 20:46
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
3. Nie twierdzę, że Smuda nie robi błędów. Robi ich baardzo dużo. Spokojnie, zaraz dojda kontuzje, kartki. Młodzi wejdą.
No właśnie, już o tym pisałem:
Cytat:
nikt nie wymaga żeby młodzi dostawali po 90 minut ale przy naszych brakach kadrowych jakieś minuty MUSZĄ dostawać bo jak sie zaczną kontuzje i kartki to dopiero młodzi będą wprowadzani na miny wyobraź sobie ze Uryga wypada za kartki a Głowacki jest kontuzjowany( przyznasz ze realny scenariusz) wtedy taki Lech debiutuje w ekstraklasie od pierwszej minuty mając za plecami Czekaja i Dudkę( bo gdyby jeszcze Dudka wypadł to leżym i kwiczym) a to sie dopiero nazywa wprowadzenie na minę
Kiedy pojawią sie kartki i kontuzje na wprowadzanie młodych będzie za późno bo wtedy na ich barki spadnie odpowiedzialność za wyniki i pojawi sie dużo większa presja
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 28.07.2014 o godz. 20:49.

Odpowiedz cytując