Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.07.2014, 20:39
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie zmieniaj tematu - dyskusja jest o "twardogłowym" Smudzie (dla mnie sparciałym) który woli stawiać na Boguskiego na DP niż wstawić Lecha czy tez nawet przesunąć do Urygi Dudkę. A to że Uryga gra słabo to nie zwalnia Smudy od tego żeby myśleć i szukać lepszych rozwiązań. Może Bierzało-Głowacki na środku obrony a Dudka-Lech w II linii skoro Uryga jest bez formy?

Dyskusja jest o sparciałym Smudzie który nie chce wpuszczać młodych tylko woli męczyć bezproduktywnego Boguskiego na DP.
1. Oglądnij raz jeszcze mecz od 60. minuty. Czy faktycznie Boguski nic zrobił na def. ?
2. Dudka nie chce grać na def. W tamtym sezonie radził sobie średnio. I sam wielkrotnie powtarzał, że chce grać z Głową na środku obrony. Na razie nie zawodzą wiec po co zmieniac? Po co rozbijać ta parę? Jezeli obaj czują się pewnie i chca ze soba grac?
3. Nie twierdzę, że Smuda nie robi błędów. Robi ich baardzo dużo. Spokojnie, zaraz dojda kontuzje, kartki. Młodzi wejdą.
Odpowiedz cytując