4karol4 napisał(a):

|
Taki Zając ma jeszcze czas, ale widać było, że TME to nie ten poziom i chłopak wiele zepsuł, w tym piłkę meczową dla nas. Może kiedyś będą z niego ludzie, ale póki co nie można polegać na takich zawodnikach./
|
Nie zgadzam sie, Zając zagrał przeciętnie ale głównie dla tego, że grał samolubnie a to wynika raczej z tego, że za wszelką cene chciał sie Smudzie pokazać a i tak stworzył dużo większe zagrożenie niż Boguski i Sarki przez cały mecz razem wzięci. Natomiast co do piłki meczowej, to jeśli Zając ja zepsuł to co Jankowski zrobił? gość który uważa sie za napastnika nie trafił do pustej bramki
Cytat:
|
Rozwiązaniem problemu z niedojeżdżającym Urygą byłby powrót Jovanovica - wtedy Dudka mógłby zagrać defensywnego.
|
Ale ten tez szybko nie wróci