|
Godzina 18, kolejka do biletow na pareset osoób, prawie do Reymonta...
Klub stara sie obrzydzic kibicom chyba kibicowanie do reszty. Widzialem cale grupki odchodzace od stadionu bo pewnie weszli by na druga polowe dopiero. Czas wprowadzenia nowego systemu sprzedazy biletow - po prostu KATASTROFALNY.
|