Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10386
Stary 28.07.2014, 20:32
Godzina 18, kolejka do biletow na pareset osoób, prawie do Reymonta...
Klub stara sie obrzydzic kibicom chyba kibicowanie do reszty. Widzialem cale grupki odchodzace od stadionu bo pewnie weszli by na druga polowe dopiero. Czas wprowadzenia nowego systemu sprzedazy biletow - po prostu KATASTROFALNY.
DysoN
Odpowiedz cytując