JacobCFC napisał(a):

Zobacz sobie czasem na kadrę meczową Ajaxu...
Nowe nabytki Smudy też nie błyszczą i tylko nie chce czytać .......enia, że przecież i Sadlok i Jankowski mają po golu.
|
A to my mamy młodziez jak Ajax? Przeciez jeszcze niedawno kazdy płakał - Wisła nie ma młodziezy...
Sadlok to jeden z lepszych graczy w tych dwoch meczach. Nie wiem co chcesz od niego? Miej pretensje do Garguły, Stilicia, Boguskiego