Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 28.07.2014, 20:25
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Zobacz sobie czasem na kadrę meczową Ajaxu...



Nowe nabytki Smudy też nie błyszczą i tylko nie chce czytać .......enia, że przecież i Sadlok i Jankowski mają po golu.
A to my mamy młodziez jak Ajax? Przeciez jeszcze niedawno kazdy płakał - Wisła nie ma młodziezy...
Sadlok to jeden z lepszych graczy w tych dwoch meczach. Nie wiem co chcesz od niego? Miej pretensje do Garguły, Stilicia, Boguskiego
Odpowiedz cytując