Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 28.07.2014, 20:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A Linetty to ile ma lat? Roczni 95 i co? W Lechu może taki młody grać? A Przemek Lech widziałeś jak gra? No ale po co ma dostawać szansę...
A ten Jevtić to też pewnie weteran...

Borysiuk czy Łukasik to po ile lat mieli jak zaczęli grać w Legii kiedy zaczęli błyszczeć? (po 18)

BTW
My nie gramy o żadne puchary - zapomnij. Dlatego to czas żeby ogrywać młodych a nie grać żelazną 11.

Przeczytaj co na górze pisałem. Każdy klub wystawia 2 def. My gramy jednym. Bo tylko jednego mamy. Linetty poszedł do przodu bo miał obok siebie Trałke, co mu robote robił.
Uryga moze polegac tylko na siebie.
W ogole nie wiem o czym mam z Toba dyskutowac. Widziales 2 mecze z Górnikiem i Piastem? Widziales co robil Uryge? Wisla mu robi szkode, bo chłopak moglby spokojnie poprawoac nad swoimi umiejetnosciami w 1 lidze.
Odpowiedz cytując