|
W tym meczu brakowało trenera. Oni chcą nawet, ale nie wiedzą, co grać. Wygląda to jakby stado baranów po boisku biegało. Ambitnych nawet ale głupich. Zero taktyki i zero rozumu.
Dziś najlepszy był chyba Garguła, dwa dobre strzały i asysta. Ale on, i Stilić, i Jankowski i Boguski grają ciągle na tej samej pozycji. Czyli trzech pozycji brakuje.
Beznadziejne zawody rozegrał Burliga: z przodu psuł prawie wszystko, a i z tyłu nie był orłem.
Tragicznie to wyglądało.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|