Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 28.07.2014, 20:23
W tym meczu brakowało trenera. Oni chcą nawet, ale nie wiedzą, co grać. Wygląda to jakby stado baranów po boisku biegało. Ambitnych nawet ale głupich. Zero taktyki i zero rozumu.

Dziś najlepszy był chyba Garguła, dwa dobre strzały i asysta. Ale on, i Stilić, i Jankowski i Boguski grają ciągle na tej samej pozycji. Czyli trzech pozycji brakuje.
Beznadziejne zawody rozegrał Burliga: z przodu psuł prawie wszystko, a i z tyłu nie był orłem.

Tragicznie to wyglądało.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując