Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 28.07.2014, 20:17
Dramat, dramat, dramat.. najgorsze jest to, że zremisowaliśmy 2 mecze ze słabymi drużynami. Piast był skoncentrowany na obronie, od 20 min grali na czas, celebrowali wrzuty z autu, kradli sekundy jak tylko mogli. Byli bardzo dobrze zorganizowani w defensywie, ale ofensywnie nic nie pokazali. Bramka fartowna, tym bardziej boli remis z takim rywalem. Nasi zagrali kalkę z meczu z Łęczną. Kompletny brak pomysłu a rozegranie akcji, wszystko w żółwim tempie, niezliczona ilość niecelnych podań i niewymuszonych błędów. Brakowało ruchu w drugiej linii, ruszał się tylko zawodnik będący przy piłce i ewentualnie inny będący najbliżej niego. Niby mieliśmy w środku pola zawodników niezłych technicznie jak Semir, Guła, Sarki czy Jankowski, ale nie było z nich żadnego pożytku.
Boję się tej jesieni, czekają nas trudne chwile. Teraz jedziemy do Poznania na stracenie. Po 3 meczach będą 2 punkty i zacznie się presja żeby wygrać jakikolwiek mecz. Najgorsze jest to, że graliśmy tylko bez Brożka, poza tym wszyscy byli do dyspozycji. Jest jeszcze Donald. Na ławce był Czekaj i sami juniorzy. Z czasem nasz skład będzie wyglądał coraz bardziej dramatycznie. Jak doświadczenie zawodnicy tak się prezentują to co zrobią żółtodzioby?.. Taki Zając ma jeszcze czas, ale widać było, że TME to nie ten poziom i chłopak wiele zepsuł, w tym piłkę meczową dla nas. Może kiedyś będą z niego ludzie, ale póki co nie można polegać na takich zawodnikach. Na dzień dzisiejszy wygląda na to, że będziemy bronili się przed spadkiem ;/
Odpowiedz cytując