Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 28.07.2014, 20:15
Nie ma żadnych racjonalnych argumentów, aby trzymać na boisku zarówno Urygę jak i Boguskiego. W tym momencie nie dają oni drużynie NIC, natomiast zajmują miejsce na boisku młodym-perspektywicznym, którzy powinni się w tym momencie ogrywać.

Przy obecnej sytuacji kadrowej i w około klubu puchary to będzie tylko i wyłącznie blamaż i strata pieniędzy na ew. przeloty do Tadżykistanu. To jest najlepszy moment, żeby młodzi wybiegali swoje, nabierali doświadczenia. Gorzej niż wspomniana dwójka nie zagrają, jak stracą siły to po prostu zmiana i tyle.

Jeszcze co do Sarkiego: rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron i puścić go w pierony, ten typ już się nie nauczy dośrodkowywać ani strzelać.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 28.07.2014 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując