Mati_ napisał(a):

|
A niektórzy z Was żyją w przeświadczeniu, że wystarczy wystawić pół składu z CLJ i gramy o mistrza. Jaki 17-latek gra w Bayernie?
|
Zobacz sobie czasem na kadrę meczową Ajaxu...
Mati_ napisał(a):

Oglądałeś 2 mecze Wisły w tym sezonie? Widziałeś grę Urygi? Bo każdy napiepsza na Boguskiego, ale to co robił Uryga w dwóch meczach to piłkarski kryminał. To taka tykająca bomba, byle zagrac do Dudki albo Głowy.
Nic do chłopaka nie mam, ale jest słaby. Nie nadaje się na razie do ekstraklasy. Widziałeś jak dziś grał Martinez?
|
Nowe nabytki Smudy też nie błyszczą i tylko nie chce czytać .......enia, że przecież i Sadlok i Jankowski mają po golu.