|
nie porównujcie Alana do Chrapka. Chrapek juz od początku widac było ze miał to coś, jedynie motoryka u niego bardzo kulała. U Urygi kuleje niestety wszystko, jeśli ktoś uważa inaczej niech poda w czym on jest dobry.
Zawiódł mnie Sarki. Kolejny mecz gdzie tylko i wyłacznie robi wiatr - jak dla mnie kolejny Manu.
Szkoda meczu ktory spokojnie był do wygrania.
Ostoja z tego co kojarze zerwał wiezadła wiec w tej rundzie na niego nie liczymy, a ta rudna dla klubu jest bardzo wazna gdyz rzutuje na druga czesc sezonu.
Jeśli nie kupimy defensywnego to leżymy
a ten Lech to nie boczny pomocnik ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|