Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 28.07.2014, 20:02
nie porównujcie Alana do Chrapka. Chrapek juz od początku widac było ze miał to coś, jedynie motoryka u niego bardzo kulała. U Urygi kuleje niestety wszystko, jeśli ktoś uważa inaczej niech poda w czym on jest dobry.
Zawiódł mnie Sarki. Kolejny mecz gdzie tylko i wyłacznie robi wiatr - jak dla mnie kolejny Manu.
Szkoda meczu ktory spokojnie był do wygrania.

Ostoja z tego co kojarze zerwał wiezadła wiec w tej rundzie na niego nie liczymy, a ta rudna dla klubu jest bardzo wazna gdyz rzutuje na druga czesc sezonu.
Jeśli nie kupimy defensywnego to leżymy

a ten Lech to nie boczny pomocnik ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując