Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 28.07.2014, 19:58
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Mam podobne zdanie. Przypomnijcie sobie sytuację z meczu SP Legia-Zawisza, kiedy Berg postawił na jakiegos młodego chłopaka na def. Chłop sie spalił i zawalił 2 bramki.
Bednarz musi znalesc kogos na tą pozycję. Porównajcie kogo ma czołówka na tych pozycjach:

Legia - Pinto, Jodłowiec, Vrdoljak
Lech - Linetty, Trałka, Jevtić
Lechia - Borysiuk, Łukasik
Wisła - Uryga

Jak my mamy wygrywać?

Zależy o co chcesz grać. Jak o ósemke, to stawiajmy na niego. Jak o puchary, to zapomnij.
A Linetty to ile ma lat? Roczni 95 i co? W Lechu może taki młody grać? A Przemek Lech widziałeś jak gra? No ale po co ma dostawać szansę...
A ten Jevtić to też pewnie weteran...

Borysiuk czy Łukasik to po ile lat mieli jak zaczęli grać w Legii kiedy zaczęli błyszczeć? (po 18)

BTW
My nie gramy o żadne puchary - zapomnij. Dlatego to czas żeby ogrywać młodych a nie grać żelazną 11.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując