Mati_ napisał(a):

Mam podobne zdanie. Przypomnijcie sobie sytuację z meczu SP Legia-Zawisza, kiedy Berg postawił na jakiegos młodego chłopaka na def. Chłop sie spalił i zawalił 2 bramki.
Bednarz musi znalesc kogos na tą pozycję. Porównajcie kogo ma czołówka na tych pozycjach:
Legia - Pinto, Jodłowiec, Vrdoljak
Lech - Linetty, Trałka, Jevtić
Lechia - Borysiuk, Łukasik
Wisła - Uryga
Jak my mamy wygrywać?
Zależy o co chcesz grać. Jak o ósemke, to stawiajmy na niego. Jak o puchary, to zapomnij.
|
A Linetty to ile ma lat? Roczni 95 i co? W Lechu może taki młody grać? A Przemek Lech widziałeś jak gra? No ale po co ma dostawać szansę...
A ten Jevtić to też pewnie weteran...
Borysiuk czy Łukasik to po ile lat mieli jak zaczęli grać w Legii kiedy zaczęli błyszczeć? (po 18)
BTW
My nie gramy o żadne puchary - zapomnij. Dlatego to czas żeby ogrywać młodych a nie grać żelazną 11.