Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 28.07.2014, 19:56
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Ale nie jest zdrowy i jest źle.
no wlasnie. problem Wisły niestety tkwi w braku Ostoji. to zawodnik zajebiscie defensywny ale umie tez rozegrac piłke. Uryga gra tylko bezpieczne piłki. i non stop do tyłu. w defensywie słaby w ataku jeszcze gorszy. srodek pomocy to jednak bolaczka. Uryga tego nie pociągnie....
Odpowiedz cytując