piotrek06 napisał(a):

|
Ale nie jest zdrowy i jest źle.
|
no wlasnie. problem Wisły niestety tkwi w braku Ostoji. to zawodnik zajebiscie defensywny ale umie tez rozegrac piłke. Uryga gra tylko bezpieczne piłki. i non stop do tyłu. w defensywie słaby w ataku jeszcze gorszy. srodek pomocy to jednak bolaczka. Uryga tego nie pociągnie....