Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.07.2014, 19:51
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Co wy tak panikujecie, jest Stjepanović przecież, tylko żeby był zdrowy i nie bedzie źle.
Ale nie jest zdrowy i jest źle.
Cytat:
A niektórzy z Was żyją w przeświadczeniu, że wystarczy wystawić pół składu z CLJ i gramy o mistrza. Jaki 17-latek gra w Bayernie?
Nikt tak nie napisał, nikt nie wymaga żeby młodzi dostawali po 90 minut ale przy naszych brakach kadrowych jakieś minuty MUSZĄ dostawać bo jak sie zaczną kontuzje i kartki to dopiero młodzi będą wprowadzani na miny wyobraź sobie ze Uryga wypada za kartki a Głowacki jest kontuzjowany( przyznasz ze realny scenariusz) wtedy taki Lech debiutuje w ekstraklasie od pierwszej minuty mając za plecami Czekaja i Dudkę( bo gdyby jeszcze Dudka wypadł to leżym i kwiczym) a to sie dopiero nazywa wprowadzenie na minę
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 28.07.2014 o godz. 19:59.

Odpowiedz cytując