Fiti napisał(a):

|
Co wy tak panikujecie, jest Stjepanović przecież, tylko żeby był zdrowy i nie bedzie źle.
|
Ale nie jest zdrowy i jest źle.
Cytat:
|
A niektórzy z Was żyją w przeświadczeniu, że wystarczy wystawić pół składu z CLJ i gramy o mistrza. Jaki 17-latek gra w Bayernie?
|
Nikt tak nie napisał, nikt nie wymaga żeby młodzi dostawali po 90 minut ale przy naszych brakach kadrowych jakieś minuty MUSZĄ dostawać bo jak sie zaczną kontuzje i kartki to dopiero młodzi będą wprowadzani na miny wyobraź sobie ze Uryga wypada za kartki a Głowacki jest kontuzjowany( przyznasz ze realny scenariusz) wtedy taki Lech debiutuje w ekstraklasie od pierwszej minuty mając za plecami Czekaja i Dudkę( bo gdyby jeszcze Dudka wypadł to leżym i kwiczym) a to sie dopiero nazywa wprowadzenie na minę