Mati_ napisał(a):

Wiesz co? Ja od początku twierdze, że Uryga się nie nadaje na def. pomocnika. Tzn. nie nadaje na Wisłe. On powinien pójść do 1. ligi i tam sie ogrywac, jak to zrobił Chrapek.
Gorzej niż Uryga Lech by nie zagrał.I chciałbym, żeby Smuda kiedys zaczal mecz na def. wlasnie z tym chłopakiem. Bo coś czuje, że w Poznaniu Uryge będą ogrywać..
|
Uryge to i w Niecieczy by ogrywali...
Ten chłopak to taka odmiana Czekaja a nawet nie odmiana to ten sam poziom...czyli przyszlosc rysuje się w barwach Limanovii względnie Garbarnii..