Kocur napisał(a):

bo Mati jest przedstawicielem polskiej myśli trenerskiej - 18 lat to jeszcze junior który musi się uczyć od starszych
a tymczasem w Barcelonie, Realu, Bayernie 17 latek gra w pierwszym składzie
nic dziwnego że polska piłka w takiej dupie jak Smuda i jego wyznawcy mają takie teorie
|
A niektórzy z Was żyją w przeświadczeniu, że wystarczy wystawić pół składu z CLJ i gramy o mistrza. Jaki 17-latek gra w Bayernie?
Oglądałeś 2 mecze Wisły w tym sezonie? Widziałeś grę Urygi? Bo każdy napiepsza na Boguskiego, ale to co robił Uryga w dwóch meczach to piłkarski kryminał. To taka tykająca bomba, byle zagrac do Dudki albo Głowy.
Nic do chłopaka nie mam, ale jest słaby. Nie nadaje się na razie do ekstraklasy. Widziałeś jak dziś grał Martinez?