Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 28.07.2014, 19:44
Kocur napisał(a):Wyświetl post
bo Mati jest przedstawicielem polskiej myśli trenerskiej - 18 lat to jeszcze junior który musi się uczyć od starszych

a tymczasem w Barcelonie, Realu, Bayernie 17 latek gra w pierwszym składzie

nic dziwnego że polska piłka w takiej dupie jak Smuda i jego wyznawcy mają takie teorie
A niektórzy z Was żyją w przeświadczeniu, że wystarczy wystawić pół składu z CLJ i gramy o mistrza. Jaki 17-latek gra w Bayernie?

Oglądałeś 2 mecze Wisły w tym sezonie? Widziałeś grę Urygi? Bo każdy napiepsza na Boguskiego, ale to co robił Uryga w dwóch meczach to piłkarski kryminał. To taka tykająca bomba, byle zagrac do Dudki albo Głowy.

Nic do chłopaka nie mam, ale jest słaby. Nie nadaje się na razie do ekstraklasy. Widziałeś jak dziś grał Martinez?
Odpowiedz cytując