Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 28.07.2014, 19:37
a czego Wy sie spodziewaliscie po tej druzynie ? po takim fachowcu trenerskim ? po zawdodnikach ktorych nawet Ruch nie zatrzywmywal u siebie ? po takiej atmosferze w prywatnym folwarku Lysego szkodnika ? zejdzcie na ziemie .... to nawet nie jest druzyna ...gratuluje wszystkim ktorzy wierzyli ze w tych okolicznosciach Wisla bedzie walczyc o cokolwiek niz pewne utrzymanie ligowe .... choc patrzac na niedawna runde wiosenna- i teraz to i o utzrymanie trzeba bedzie walczyc ....obudzcie sie ludzie - nie wymagajcie od "trupa" zeby tanczyl na weselu
Odpowiedz cytując