Karherop napisał(a):

A więc tak..
Uryga katastrofa. Szczerze? wolałbym już żeby Boguski grał na Def pomocniku... Uryga niestety to przeciętny przecinak. 2 lata temu wyglądał na szybszego, zwrotniejszego i bardziej myślącego zawodnika. Zdecydowanie za bardzo przybrał na masie.
|
Mam podobne zdanie. Przypomnijcie sobie sytuację z meczu SP Legia-Zawisza, kiedy Berg postawił na jakiegos młodego chłopaka na def. Chłop sie spalił i zawalił 2 bramki.
Bednarz musi znalesc kogos na tą pozycję. Porównajcie kogo ma czołówka na tych pozycjach:
Legia - Pinto, Jodłowiec, Vrdoljak
Lech - Linetty, Trałka, Jevtić
Lechia - Borysiuk, Łukasik
Wisła - Uryga
Jak my mamy wygrywać?
piotrek06 napisał(a):

|
Po dwóch latach spędzonych na ławce będzie miał 20 lat, wtedy już można wpuszczać? czy ma sobie jeszcze posiedzieć bo dalej za młody? rozumiem że wzorem wprowadzania młodych jest dla ciebie Daniel Brud?
|
Zależy o co chcesz grać. Jak o ósemke, to stawiajmy na niego. Jak o puchary, to zapomnij.