Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 28.07.2014, 19:30
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Wystawiając 18-latka, wystawiasz go na minę. Zrozum, że łatwiej zadoptować zawodnika do przodu niż do tyłu.
Po dwóch latach spędzonych na ławce będzie miał 20 lat, wtedy już można wpuszczać? czy ma sobie jeszcze posiedzieć bo dalej za młody? rozumiem że wzorem wprowadzania młodych jest dla ciebie Daniel Brud?

Odpowiedz cytując