Mati_ napisał(a):

|
Wystawiając 18-latka, wystawiasz go na minę. Zrozum, że łatwiej zadoptować zawodnika do przodu niż do tyłu.
|
Po dwóch latach spędzonych na ławce będzie miał 20 lat, wtedy już można wpuszczać? czy ma sobie jeszcze posiedzieć bo dalej za młody? rozumiem że wzorem wprowadzania młodych jest dla ciebie Daniel Brud?