Dobrze że w Hiszpanii czy Holandii nie znają tych "prawd" i dlatego taki Herera czi Javi Martinez dostali szanse za młodu na DP... w Polsce szlifowaliby talent w I lidze i w wieku 25 lat dostąpili zaszczytu gry
Pytanie co lepsze na ostatnie minuty doświadczony Boguski nie na swojej pozycji i bez sił na ostatnie 15 minut czy nie doświadczony Lech z zapasem sił i na swojej pozycji?
Dla mnie wyszło asekuranctwo Smudy które nas zgubi. kiedy taki Lech ma powąchać murawę?
karherop
Czemu Lech nie wszedł za Urygę? Gorzej by pewnie nie zagrał.