|
A więc tak..
Uryga katastrofa. Szczerze? wolałbym już żeby Boguski grał na Def pomocniku... Uryga niestety to przeciętny przecinak. 2 lata temu wyglądał na szybszego, zwrotniejszego i bardziej myślącego zawodnika. Zdecydowanie za bardzo przybrał na masie.
Wynik wynikiem. Jeszcze 36 spotkań, ale serce mi rośnie oglądając na boisku Zająca. To tacy zawodnicy porywają tłumy. Smuda stawiaj na niego!!!
|