Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 28.07.2014, 19:26
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Dobra a teraz powiedz mi kto zagra na DP kiedy nie daj Boże ze składu wypadnie Uryga a prędzej czy później wypadnie( kartki/kontuzje) Ostoja długo nie wróci do treningów i jeśli łysy nie sprowadzi mu zastępstwa to musimy szukać alternatyw w obecnej kadrze. Przy stanie 1-1 Lech spokojnie mógł wejść za Boguskiego bo ten sie już słaniał na nogach a z kim mamy ogrywać młodych jeśli nie z Piastem( który w dodatku tylko sie bronił) z wronkami? z Legią?

Wiesz co? Ja od początku twierdze, że Uryga się nie nadaje na def. pomocnika. Tzn. nie nadaje na Wisłe. On powinien pójść do 1. ligi i tam sie ogrywac, jak to zrobił Chrapek.

Gorzej niż Uryga Lech by nie zagrał.I chciałbym, żeby Smuda kiedys zaczal mecz na def. wlasnie z tym chłopakiem. Bo coś czuje, że w Poznaniu Uryge będą ogrywać..
Odpowiedz cytując