63.5 Kg napisał(a):

Co robil Boguski na DP wg. Ciebie...
Bo wg. mnie szukal aparatu tlenowego schowanego pod murawa....
|
Zrozum jedno. Def. pomocnik to jest jedna z najważniejszych pozycji w drużynie. Uryga przy Dudce i Głowackim czuje się w miarę pewnie. Im jednak dłużej mecz trwa, tym odległości są wieksze. Widać to było w końcówce, gdy Piast wyprowadził kilka razy kontrę.
Wystawiając 18-latka, wystawiasz go na minę. Zrozum, że łatwiej zadoptować zawodnika do przodu niż do tyłu.
W tamtym sezonie Chrapek miał idealną sytuację, bo miał przy swoim boku Stjepe, który robił niesamowita robote. Śmiem twierdzić, że gdyby on był w obu meczach, to mielibyśmy na swoim koncie 6 punktów. Urydze brakuje kogos takiego. Jego szczescie polega na tym, ze ma z tyłu Dudke i Głowackiego.
Uryga powinien się ogrywać w 1 lidze. Def. pomocnik musi byc doswiadczony. Chyba, ze masz blisko siebie kogos, kto Ci pomoze.