Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 28.07.2014, 19:20
Mati_ napisał(a):Wyświetl post

Po co miał wpuścić Lecha? Widziałeś jaki piłkarski kryminał robił Uryga na tle baaardzo słabej drużyny? Jak przyjdzie grać z Lechem czy Legia, to Uryge będa objeżdzać. Boguski dawał tam spokój, bo jest doświadczony. Dla mnie ruch na plus.
Dobra a teraz powiedz mi kto zagra na DP kiedy nie daj Boże ze składu wypadnie Uryga a prędzej czy później wypadnie( kartki/kontuzje) Ostoja długo nie wróci do treningów i jeśli łysy nie sprowadzi mu zastępstwa to musimy szukać alternatyw w obecnej kadrze. Przy stanie 1-1 Lech spokojnie mógł wejść za Boguskiego bo ten sie już słaniał na nogach a z kim mamy ogrywać młodych jeśli nie z Piastem( który w dodatku tylko sie bronił) z wronkami? z Legią?

Odpowiedz cytując