Mati_ napisał(a):

Szacunku chłopie trochę, szacunku. Naprawdę nazywanie kogoś sparciałym gadem, nie przystoi. Możesz go nie lubić, ale powinines szanować.
Po co miał wpuścić Lecha? Widziałeś jaki piłkarski kryminał robił Uryga na tle baaardzo słabej drużyny? Jak przyjdzie grać z Lechem czy Legia, to Uryge będa objeżdzać. Boguski dawał tam spokój, bo jest doświadczony. Dla mnie ruch na plus.
|
Co robil Boguski na DP wg. Ciebie...

Bo wg. mnie szukal aparatu tlenowego schowanego pod murawa....