|
Bez jaj. Jeżeli "sparciały gad" to jest wg ciebie tak strasznie niestosowne określenie na trenera - zwłaszcza, gdy słusznie wypomina mu się brak zmian w momencie, gdy zawodnicy ledwo biegają po boisku - to może przerzuć się lepiej na tenisa? Będziesz obcował z wyższą kulturą, to dot. też elokwentnych komentarzy. Tam masz kulturalny doping i takie same wypowiedzi pomeczowe.
Ostatnio edytowane przez enzo : 10.01.2016 o godz. 02:07.
|