Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 28.07.2014, 19:10
Bez jaj. Jeżeli "sparciały gad" to jest wg ciebie tak strasznie niestosowne określenie na trenera - zwłaszcza, gdy słusznie wypomina mu się brak zmian w momencie, gdy zawodnicy ledwo biegają po boisku - to może przerzuć się lepiej na tenisa? Będziesz obcował z wyższą kulturą, to dot. też elokwentnych komentarzy. Tam masz kulturalny doping i takie same wypowiedzi pomeczowe.
Ostatnio edytowane przez enzo : 10.01.2016 o godz. 02:07.
Odpowiedz cytując