Ogryzek napisał(a):

Chyba musimy jeszcze mieć z 3 kontuzje żeby sparciały wpuścił Lecha czy Wójcika. Boguski nie ma sił, wchodzi Zając i Smuda przesuwa go na DP... ....a po co? Na 20 ostatnie minut Lech mógł zagrać... no ale sparciały gad po co ma kogoś wpuszczać?
BTW
gdyby teraz Chrapek wchodził do zespołu to przy Smudzie by placu nie powąchał... żenujący trener. Gorąco a on zmian nie robi bo sami młodzi na ławce! No ....a... szkoda słów na sparciałego!
|
Szacunku chłopie trochę, szacunku. Naprawdę nazywanie kogoś sparciałym gadem, nie przystoi. Możesz go nie lubić, ale powinines szanować.
Po co miał wpuścić Lecha? Widziałeś jaki piłkarski kryminał robił Uryga na tle baaardzo słabej drużyny? Jak przyjdzie grać z Lechem czy Legia, to Uryge będa objeżdzać. Boguski dawał tam spokój, bo jest doświadczony. Dla mnie ruch na plus.