Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 28.07.2014, 19:00
Po co te wszystkie przygotowania przedsezonowe, po co treningi? Oni tam się uczą jakiejś taktyki, jakiegoś rozegrania akcji? Podają sobie piłkę na stojąco przez 90 minut i liczą, że coś na farta wpadnie. Jankowski - zawodowiec który nie trafia do pustej bramki

Jedna zmiana w meczu

sMUDA won, bEDNARZ won
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując