Po co te wszystkie przygotowania przedsezonowe, po co treningi? Oni tam się uczą jakiejś taktyki, jakiegoś rozegrania akcji? Podają sobie piłkę na stojąco przez 90 minut i liczą, że coś na farta wpadnie. Jankowski - zawodowiec który nie trafia do pustej bramki
Jedna zmiana w meczu
sMUDA won, bEDNARZ won