Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 28.07.2014, 19:00
Po dwóch najsłabszych ekipach w lidze 2 punkty na koncie. I to właściwie jedyny słuszny komentarz na dziś.

Zaczną się na tapecie Amiki,Bełchatów,Legie,Pogonie to z taką grą to obecne 11 miejsce z pocałowaniem ręki weźmiemy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując