|
Stracic punkty w meczu z takimi cieniasami co fartem 1 celny strzał na bramke oddali to trzeba umiec. Szkoda, ze Brozek musiał wypasc jestem pewien, ze w sytuacji Jankowskiego minałby bramkarza i zdobyłby gola. A za tydzien mecz z Lechem 3 mecze 2 punkty? MASAKRA obysmy sie tylko za długo nie rozkrecali
|