Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27695
Stary 28.07.2014, 17:27
Pisałem wyłącznie o podatkach dochodowych, a nie pośrednich. Jedyny znany mi przypadek to podwójne opodatkowanie przy CIT-ie i liniówce, gdzie faktycznie wychodziło 64%. Zwykły podatnik oddaje góra 40%, ale to jest głupi podatnik, bo mądry zrobi wszystko aby nie oddać państwo więcej niż 20% swoich zarobków. Niestety tych mądrych i świadomych jest góra 1% społeczeństwa, a tak prawie wszyscy dają się ładować w trąbę.