Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27693
Stary 28.07.2014, 16:45
Doskonale wiem o tym co napisałeś. Pytałem, czy AYALA wie dlaczego jest tak, a nie inaczej

PS. Gdzie u nas są podatki w wysokości 64%?
Ostatnio edytowane przez emj10 : 28.07.2014 o godz. 16:49.