Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 28.07.2014, 15:55
wiertar napisał(a):Wyświetl post
RB9 na Szpicy! a nie mówiłem!!!!

....a wpuscil by tego Zajączka od poczatku niech sie chlopak oswaja, gorszy od Boguskiego nie bedzie na pewno
Gorszy nie bedzie.
Ale Zając zrobi więcej jeżeli wejdzie na boisko w 55 minucie, niż by wtedy wszedł Boguski.
Zając nie ma sił na 90 minut. Sam o tym mówił ostatnio. Niestety, długi sezon w CLJ zrobił swoje.

Zamiast pisac głupoty, poczytajcie troche ludzie w necie o Wiśle.
Odpowiedz cytując