wiertar napisał(a):

RB9 na Szpicy! a nie mówiłem!!!!
....a wpuscil by tego Zajączka od poczatku niech sie chlopak oswaja, gorszy od Boguskiego nie bedzie na pewno
|
Gorszy nie bedzie.
Ale Zając zrobi więcej jeżeli wejdzie na boisko w 55 minucie, niż by wtedy wszedł Boguski.
Zając nie ma sił na 90 minut. Sam o tym mówił ostatnio. Niestety, długi sezon w CLJ zrobił swoje.
Zamiast pisac głupoty, poczytajcie troche ludzie w necie o Wiśle.