|
No to pieknie skoro Brozka nie ma. To raczej pewne, ze Jankowski zagra jako wysuniety napastnik w koncu przyszedł głownie jako zmiennik dla Pawła a to, ze grał w pomocy to akurat pomysł Smudy. Jedyny plus jest taki, ze Garguła nie bedzie sie meczył na skrzydle gdzie mu w meczu z Gornikiem Łeczna w ogole nie szło tylko zagra w srodku. To tez szansa dla Sarkiego na przekonanie Smudy, ze moze grac lepiej bo raczej wyjdzie od poczatku
|