Lukasz napisał(a):

Łap.
Może nic się nie dzieje w porównaniu do tego co się działo, ale kary za dzisiejsze 'nic' są sromotne. Świat się zmienił, w tym postrzeganie zadym, czy tego chcesz czy nie.
Dla przykładu sprawa u sąsiadki ale zahacza o najblizsze derby, wspólnego wojewodę i klimat wokół zorganizowanych grup kibicowskich.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...32,1,1059.html
|
Właśnie. Tym wszystkim zarządzają wariaci i ludzie niespełna rozumu i fanatycy. Ci ludzie niszczą ten sport, dlatego potrzeba zmiany światopoglądowej na stanowiskach wykonawczych i ustawodawczych, bo żal dupe ściska co oni robią.