Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 28.07.2014, 13:09
Dokladnie tez tak to widze. Zajac jak nie ma sily to lepiej aby gral w 2 polowie i biegal na podmęczonych przeciwnikow.
Oby dostal szanse i oby ja wykorzystal
Odpowiedz cytując