|
Też wątpię że wystąpi Zając od początku, choć nawet w sparingach miał więcej asyst/bramek niż Sarki który grał 2 razy więcej.
Pomijając już fakt Garguły i Boguskiego którzy powinni grzać ławę z taką formą. Ale nie ma nikogo za nich.
Na pewno będzie Pawła dziś brakować, choć sądzę że więcej zależy od gry Głowackiego i Stillicia.
|