|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
#34

28.07.2014, 12:17
|
Ajax napisał(a): 
Dokładnie albo niech Zając zagra pierwsze 45 minut i z góry wie, że po przerwie zmiana.
Chyba w jakimś wywiadzie mówił, że nie ma sił na pełne 90 seniorskich minut.
|
Tak jak i Boguski...
|
|