Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 28.07.2014, 12:10
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem lepiej żeby Zając wszedł w przerwie, bo nie o to chodzi we wprowadzaniu młodych żeby ich od razu na głęboką wodę rzucać a 45 minut to dużo czasu zeby sie pokazać i presja też mniejsza

Dokładnie albo niech Zając zagra pierwsze 45 minut i z góry wie, że po przerwie zmiana.

Chyba w jakimś wywiadzie mówił, że nie ma sił na pełne 90 seniorskich minut.
Odpowiedz cytując