piotrek06 napisał(a):

|
Moim zdaniem lepiej żeby Zając wszedł w przerwie, bo nie o to chodzi we wprowadzaniu młodych żeby ich od razu na głęboką wodę rzucać a 45 minut to dużo czasu zeby sie pokazać i presja też mniejsza
|
Dokładnie albo niech Zając zagra pierwsze 45 minut i z góry wie, że po przerwie zmiana.
Chyba w jakimś wywiadzie mówił, że nie ma sił na pełne 90 seniorskich minut.