Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 28.07.2014, 10:52
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...wice,id,t.html

Cytat:
To już pewne – Paweł Brożek nie zagra w dzisiejszym meczu z Piastem Gliwice (początek o godz. 18). Napastnik Wisły narzeka na kontuzję pleców. Ból jest na tyle duży, że nie ma szans na jego występ. Jeszcze w niedzielę nie było do końca wiadomo czy Paweł Brożek zagra w meczu z Piastem czy nie. Poranne badania przesądziły sprawę. W chwili obecnej nie wiadomo jeszcze kto zastąpi Pawła Brożka w podstawowym składzie, ani czy napastnik „Białej Gwiazdy” będzie gotowy na bardzo prestiżowy, niedzielny mecz z Lechem w Poznaniu.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...wice,id,t.html
Moze Zajac dostanie 90min...
Odpowiedz cytując