Wyświetl pojedynczy post
Dzord
Banita
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27680
Stary 28.07.2014, 10:45
york09 napisał(a):Wyświetl post
Mam rozumieć że wolny rynek za Kaczyńskiego będzie wyglądał tak, że to Kaczor będzie ustalał ceny i to jakie towary mają być w sklepach. Witaj PRL.
To jest cel wyznawców "wolnego rynku" który prowadzi do dojenia ludzi . więc jak w/g ciebie ma wolny rynek wyglądać?
Kaczor tylko spowoduje, że cen nie będzie mógł ustalać największy plantator czy pośrednicy wedłóg własnego uznania.