york09 napisał(a):

Mam rozumieć że wolny rynek za Kaczyńskiego będzie wyglądał tak, że to Kaczor będzie ustalał ceny i to jakie towary mają być w sklepach. Witaj PRL.
To jest cel wyznawców "wolnego rynku" który prowadzi do dojenia ludzi . więc jak w/g ciebie ma wolny rynek wyglądać?
|
Kaczor tylko spowoduje, że cen nie będzie mógł ustalać największy plantator czy pośrednicy wedłóg własnego uznania.