Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Leos
Junior Member
Od: 07.2014
Offline
#
4930
28.07.2014, 08:27
WYbieram się na mecz w poniedziałek - dawno, dawno nie było mnie w Polsce - mam nadzieję, że będzie spokojnie
Leos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Leos
Znajdź inne posty napisane przez Leos