Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6953
Stary 28.07.2014, 08:16
Leos napisał(a):Wyświetl post
Panowie, przyjechałem z synem na wakacje do kraju i chciałem go zabrać w poniedziałek na mecz. Syn lat 7. Czy mogę spokojnie iść nie obawiać się o bezpieczeństwo ?



Witamy kibica sąsiadki
Na nas takie gimbusiarskie zagrywki niestety nie działają..
Odpowiedz cytując