Leos napisał(a):

|
Panowie, przyjechałem z synem na wakacje do kraju i chciałem go zabrać w poniedziałek na mecz. Syn lat 7. Czy mogę spokojnie iść nie obawiać się o bezpieczeństwo ?
|
Witamy kibica sąsiadki

Na nas takie gimbusiarskie zagrywki niestety nie działają..