Wyświetl pojedynczy post
Dzord
Banita
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27671
Stary 28.07.2014, 08:07
I tyle masz do powiedzenia?

Cały czas taki jest tylko nie w ogórkach, a cukrze. Dlaczego kg cukru z polskich buraków jest droższy w Polsce niż w Niemczech? Bo na kimś trzeba zarabiać. Dlaczego herbata, kawa, kakao i wiele innych produktów w Polsce jest tandetne, a wystarczy przejechać granicę i jest kolosalna różnica. Dlaczego w Chinach produkcja tego samego różni się w zależności od kraju odbiorcy? Bo jak nie ma wyjścia to kupisz nawet tandetę za grubą kasę. To jest cel wyznawców "wolnego rynku" który prowadzi do dojenia ludzi bo jak już pisałem nie był nie jest i nigdy nie będzie wolny. On się tak tylko nazywa żeby co naiwniejsi mieli poczucie racji.