Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline
#
6952
28.07.2014, 07:59
Leos
napisał(a):
Panowie, przyjechałem z synem na wakacje do kraju i chciałem go zabrać w poniedziałek na mecz. Syn lat 7. Czy mogę spokojnie iść nie obawiać się o bezpieczeństwo ?
Słaba prowokacja.
Siemion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemion
Znajdź inne posty napisane przez Siemion